Prosimy o kontakt

Wizyty domowe dojazd

Dojazd do pacjenta

Nasz zespół lekarzy, pielęgniarek i ratowników dociera do pacjentów na terenie Mazowsza.

Najczęściej zgłaszają się do nas o pomoc pacjenci z Warszawy i okolic. Dojazd do pacjenta na terenie Warszawy w dzielnicach:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Konstancin-Jeziorna, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Praga Północ, Raszyn, Raszyn Rybie, Reguły, Rembertów, Stare Babice, Tarchomin, Targówek, Ursus Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wiązowna Włochy Wola Ząbki Zielonka, Żoliborz,

Niektóre bliskie Warszawy miejscowości jak:

Blizne Jasińskiego, Borzęcin Duży, Bronisze, Brwinów, Błonie, Celestynów, Chotomów, Chylice, Chyliczki, Dąbrówka, Dawidy, Dawidy Bankowe, Duchnice, Dąbrowa Chotomowska, Falenty Nowe, Grodzisk Mazowiecki,Grójec, Głosków, Halinów, Izabelin, Izabelin-Dziekanówek, Jabłonna, Jabłonna Lacka, Janki, Laski, Legionowo, Leoncin, Leszno, Łomianki, Łomianki Dolne, Józefosław, Józefów, Kajetany, Kamion, Kanie, Karczew, Kazuń Polski, Kiełpin, Klaudyn, Kobyłka, Koczargi Nowe, Komorów, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Marki k. Warszawy, Michałowice, Milanówek, Międzylesie, Mory, Mysiadło, Nadarzyn, Nowa Iwiczna, Nowe Babice, Otrębusy, Otwock, Otwock Wielki, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Pęcice, Piaseczno, Piastów, Płochocin, Podkowa Leśna, Pruszków,

mapka dojazdu do pacjenta
realizujemy wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic

Wyżej wymienione miejscowości podwarszawskie, traktujemy zwykle jako tak zwaną dużą Warszawę i nie pobieramy opłaty za dojazd lub maksymalnie od 50 zł do 100 zł dopłaty. Wiele zależy nie od odległości a czasu dojazdu. Niektóre podwarszawskie miejscowości są coraz lepiej dostępne trasą S8.

Dojazd do pacjenta do dalej położonych miejscowości na terenie Mazowsza wiąże się z dopłatą zależną od odległości i czasu dojazdu.

Staramy się realizować wezwania do dalej położonych miejscowości takich jak: Dębe, Czosnów, Garwolin, Góra Kalwaria, Jawczyce, Nasielsk, Nieporęt, Pułtusk, Płońsk, Radziejowice, Radzymin, Serock, Sulejówek, Tarczyn, Teresin, Urzut, Ustanów, Wolica, Wołomin, Wyszków, Wólka Kosowska, Zaborów, Zalesie Górne, Zegrze Południowe, Żabia Wola, Żyrardów, Żółwin.

Zadzwoń 666 999 121